Apex Legends zaliczył bardzo głośny debiut. Gra dopiero wystartowała, a już stała się hitem. Jak cała sprawa prezentuje się w liczbach?

No wygląda to bardzo dobrze. Ale po kolei. Wczoraj Dawid dodał krótką informację o dobrym starcie Apex Legends. Nikt chyba nie spodziewał się, że ten start będzie aż tak dobry.

Na twitterze pojawiły się wieści przekazane przez EA swoim inwestorom, ale także szerokiej publiczności.

Okazuje się, że gra posiada już dwa i pół miliona graczy przy czym ponad sześćset tysięcy z nich grało w grę jednocześnie. Jest to naprawdę pokaźna suma, szczególnie jak na grę w gatunku Battle Royale, który ostatnio jest aż zbyt popularny. Mimo to, produkt przyciągnął uwagę naprawdę wielu, przebił się do masowej świadomości. Świadczy o tym też spora popularność na portalu Twitch. Dwieście sześćdziesiąt tysięcy osób obserwuje kanały powiązane z Apex, a blisko sto tysięcy właśnie ogląda transmisje. Coś niesamowitego.

Apex Legends
Apex Legends

Twórcy obiecują długotrwałe wsparcie produktu. Myślę, że Apex będzie największym konkurentem dla bijącego rekordy popularności Fortnite. Chociaż, z drugiej strony, są to gry o innej charakterystyce. Tak czy inaczej, nikt nie ma wątpliwości, że najnowsza produkcja twórców Titanfalla odniesie spory sukces w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here