Battlefront 2 (PC) – zniknęły wszystkie negatywne opinie na serwisie Metacritic!

Znęcania się nad najnowszym tytułem od EA ciąg dalszy… 

Wokół Battlefronta 2 wciąż jest gorąco i to niestety w tym złym sensie. Jeżeli śledzicie portale o branży gamingowej to na pewno w kółko widzicie kolejne zarzuty i wiadra pomyj wylewane na niego. Trudno się temu dziwić, ponieważ ewidentnie zostaliśmy potraktowani jak maszynki do zarabiania pieniędzy, a nie jak gracze. Nowy Battlefront stara się wydoić z nas jak najwięcej $$$ na każdym kroku.

Gracze nie pozostawili na tej produkcji suchej nitki i zaczęli masowo wystawiać niskie noty na portalach takich jak Metacritic. Tam, średnia ocen graczy wynosiła poniżej 1.0 (na 10). Dlatego trochę się zdziwiłem widząc to:

Ze strony zniknęła średnia ocen graczy. Do tego znajdują się tam tylko 4 recenzje krytyków, z czego 3 to pozytywne, jedna mieszana. Nie wiem co o tym sądzić, szczerze mówiąc. Z całego serca liczę na to, że kiedyś więksi wydawcy przejrzą na oczy i zaczną wydawać produkty, które powinny umilać czas graczom, a nie wyssać jak najwięcej z ich portfela. Jako gracz i fan uniwersum Gwiezdnych Wojen, czuję się po prostu oszukany. Najgorsze jednak jest to, że właśnie ten kierunek jest chyba nieunikniony, bo pomimo tego całego narzekania ludzie i tak będą kupować te cholerne paczki, skrzynki, pudełka, beczki, pojemniki, kontenery, reklamówki, itp… Gdyby nie przynosiły one zysków, nie widzielibyśmy ich w prawie każdej grze (nawet singlowej…).

Polecam więc odstawić te wszystkie hucznie zapowiadane tytuły AAA, zrobione prędko na kolanie i skupić się na mniejszych twórcach i wydawcach, bo takich nie brakuje, a potrafią nas uraczyć naprawdę świetnymi tytułami. Wielu z nich wciąż próbuje dotrzeć do graczy oraz zaimponować im dopracowaną, ciekawą i oryginalną produkcją. Tylko wtedy pokażemy, że nie damy się doić jak frajerzy.

Oceń to!

64 8

7 komentarzy

 1. Patrzysz na metascore dla wersji PC ktora jeszcze oficialnie nie wyszla przez co nie moze miec user score!
  metascore dla wersji PS jak widnial tak widnieje dalej. Wez to zedytuj…

  Odpowiedz
 2. Ja bym usunął ten „artykuł”.
  Z ciekawości: Jak można usunąć opinie z wersji, która nie wyszła i jest zablokowane dodawanie opinii?

  Odpowiedz
 3. Polska języka, to trudna języka autorze! Proponuję wrócić do szkoły. Podstawowej!!!!

  Odpowiedz
 4. [komentarz ze względu na agresywny ton został usunięty przez administrację]

  Odpowiedz
 5. Roman o przedszkola dzieciaki. Jak można takie rzeczy komuś wpisywać że ma się zabić.

  Odpowiedz
 6. „Tylko wtedy pokażemy, że nie damy się doić jak frajerzy.” – jak frajer to się dałem wydoić czytając ten artykuł, bo lepiej bym to zriserczował sam, w czasie który zajęło mi przeczytanie. No ale po co zrobić 3 minuty researchu, jak można pisać głupoty i liczba czytelników się zgadza.

  Odpowiedz
 7. Oj widzę, że EA dużo zapłaciło, by każda krytyka tego tytułu PAY2WIN była 5cio krotnie oszkalowana,
  Wystarczy spojrzeć na jeden filmik z udziałem kupionego Vaidera w rękach kompletnego amatora, który kosi wyjadaczy by dojść do wniosku. Ta gra jest spierd….lona. Balans postacji na szans tylko jeśil wszyscy kupią Wszystko. Czyli jak jady wyda po 1000zł… na ich tytuł. A kto wyda tylko 60$ na „podstawkę” jest mięsem armatnim. Nie trzeba kupić tego by wiedzieć, że to oszustwo nie gra.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Nigdy nie publikujemy Twojego maila. Wymagane pola zostały oznaczone *

Możesz użyć tych tagów HTML.

Przypomnij hasło

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.