Już za chwilę zadebiutuje Agents of Mayhem – spin-off serii Saints Row, który ukaże się na konsole oraz PC. Kolejny materiał wideo prezentuje esencję rozgrywki w nowej grze studia Deep Silver Volition – zmiany bohaterów dokonywane „w locie” w trakcie walki.

W Agents of Mayhem rekrutujemy trzyosobowy zespół agentów spośród 12 zróżnicowanych najemników. Pomiędzy członkami trio możemy przełączać się w dowolnym momencie, co jest kluczem do sukcesu. Każdy z agentów dysponuje umiejętnościami specjalnymi, jedne sprawdzają się lepiej w walce na dystans, inne – w bezpośrednim starciu. Jeszcze inne najefektowniejsze są w połączeniu ze specjalnymi atakami innych agentów, dlatego tak ważne jest odpowiednie dobranie zespołu.
Gra oferuje szeroki wachlarz możliwości rozwoju każdego z najemników. Agenci dysponują slotami na nowe umiejętności i gadżety, a w czasie rozgrywki rozwijamy także arsenał, a nawet możemy korzystać z technologii złowieszczego syndykatu zwanego LEGION-em, z którym walczymy na ulicach Seulu przyszłości. Agents of Mayhem oferuje 16 poziomów trudności – niektóre z nich dostępne są po osiągnięciu określonego poziomu doświadczenia. Wszelki aspekty systemu rozgrywki zostały zaprezentowane w załączonym materiale wideo.
Agents of Mayhem – rozgrywana w otartym świecie gra akcji, przeznaczona dla jednego gracza – dostępna będzie na PlayStation 4, Xbox One oraz PC już 18 sierpnia. Agents of Mayhem dostępne będzie w cenie 199,90 zł (PC) oraz 259,90 zł (konsole).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here