Po niedawnym zamknięciu popularnego Telltale Games, doszło do nieuniknionego. Byli pracownicy otworzyli AdHoc Studio. Czekamy na pierwsze zapowiedzi.

Byli dyrektorzy kreatywni Telltale Games – Dennis Lenart i Nick Herman wraz z Pierre’em Shorette’em oraz Michaelem Choungiem stworzyli AdHoc Studio – duchowego spadkobiercę znanego nam wszystkim studia. Tylko… czego powinniśmy się spodziewać?

Czy AdHoc będzie również skupiać się na produkcji odcinkowych gier, które kuszą łowców platyn, i które opierają się głównie na quick time eventach?

Niby tak, ale nie do końca.

Oczekujemy takich gier od nowopowstałej grupy. Nikt w to nie wątpi. Ale AdHoc Studio ma zamiar iść dalej. Chcą tworzyć coś więcej niż gry. Mają zamiar wzorować się na odcinku Black Mirror, mianowicie Bandersnatchu. Czy powinniśmy spodziewać się powstania nowego medium? Nieprędko, aczkolwiek jeśli pierwsza produkcja nowego studia sprzeda się dobrze, to kto wie jak wpłynie to na rozwój gamingu.

Na razie nie posiadamy żadnych konkretnych informacji na temat premier czy projektów AdHoc Studio, ale na wszystko przyjdzie czas.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here