Battle Edition zawiera tryby multiplayer oraz battle royale Blackout, oferując najwyższą wartość za obniżoną czasowo cenę wynoszącą jedynie 29,99 EUR, wyłącznie na platformie Battle.net.

„Od premiery reakcje pecetowej społeczności Black Ops 4 były fantastyczne, a gra nieustannie angażuje graczy” – powiedział Rob Schonfeld, wiceprezes Activision odpowiedzialny za kategorie Global Digital oraz Mobile Commerce. – „Black Ops 4 Battle Edition to wspaniały sposób na zgromadzenie jeszcze większej grupy nowych graczy i umożliwienie im szybkiego wskoczenia do niesamowicie angażujących trybów multiplayer i Blackout, które fani pokochali od pierwszego dnia”.

Black Ops 4 Battle Edition oferuje pełne doświadczenia w trybie multiplayer i Blackout, i jest kompatybilne z istniejącymi kopiami i lobby dla tych trybów na PC. Dla osób chcących uzyskać jeszcze więcej, na PC dostępna jest Cyfrowa Edycja Standardowa zawierająca tryb Zombie, 1100 Punktów Call of Duty oraz bonusowe elementy z wydania cyfrowego.

Tryb wieloosobowy w Call of Duty: Black Ops 4 to ostra, osadzona twardo na ziemi walka w najbardziej taktyczno-drużynowym doświadczeniu w serii Black Ops. W trybie tym powraca ikoniczny system Pick 10, poszerzony o szereg innowacji w kontroli broni, przebiegu walki, regeneracji zdrowia i poruszaniu się gracza. Black Ops 4 to także kombinacja nowych i powracających Specjalistów, a każdy z nich wyposażony jest w unikatową broń, ekwipunek i wynikający z tego styl rozgrywki. Gracze są potężni w pojedynkę, ale stają się dewastującą siłą, gdy współpracują jako drużyna.

Black Ops 4 to również Blackout, nowe doświadczenie battle royale, w którym zawarto ikoniczne postaci, lokacje, arsenał oraz uzbrojenie, a wszystko to podane w survivalowym wydaniu i rozgrywce w typie Black Ops. Blackout ofeuje całą gamę pojazdów lądowych, powietrznych oraz wodnych, jak również dostęp do szeregu nowych i klasycznych grywalnych bohaterów znanych z kampanii Black Ops – Mason, Reznov i Woods; trybu Zombie – Richtofen i Takeo; Specjalistów z trybów wieloosobowych – Crash, Battery czy Seraph, by wymienić kilku. W ramach rozległej mapy z trybu Blackout – największej w historii Call of Duty – gracze toczą pojedynki w lokacjach, które był inspirowane ulubionymi przez fanów mapami, takimi jak Nuketown, Firing Range, Raid, Cargo i wiele więcej.

Premiera Battle Edition rozpoczyna grudniowy kalendarz przepełniony świątecznymi wydarzeniami, nowymi metodami personalizacji oraz zróżnicowaną, darmową zawartością dla wszystkich graczy. Call of Duty: Black Ops 4 Battle Edition jest dostępne wyłącznie w sklepie Battle.net w specjalnej cenie premierowej wynoszącej 29,99 EUR, która ważna będzie do 6 stycznia 2019 r. Po tym dniu zmieni się ona na 39,99 EUR. Tryb Zombie nie jest częścią Call of Duty: Black Ops 4 Battle Edition.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here