Wygląda na to, że nowy tryb Blackout był strzałem w dziesiątkę! Jak informuje Activision gra Call of Duty: Black Ops IIII ustanowiła nowy rekord w kategorii najlepszej sprzedaży cyfrowej w dniu premiery w historii Activision.

Przebiła ona rekordowy wynik ustanowiony w 2017 roku przez Call of Duty: WWII. Wydane w piątek Black Ops 4 może poszczycić się również tytułem najlepiej sprzedającej się w dniu premiery pełnej, cyfrowej produkcji na PlayStation Store. Tytuł ten szybko stał się też najlepiej sprzedającą się w dniu premiery cyfrową produkcją Activision przeznaczoną na Xboksa One. Jako pierwsza gra z serii Call of Duty dostępna na opracowanej przez firmę Blizzard platformie Battle.net, pecetowa wersja Black Ops 4 wygenerowała ponad dwa razy lepsze wyniki sprzedaży w dniu premiery.

Black Ops 4 to świetna gra, a odzew społeczności był niesamowity. Zmiażdżyliśmy wiele cyfrowych rekordów z pierwszego dnia sprzedaży, a liczba graczy, którzy połączyli się online w dniu premiery wzrosła z roku na rok. – powiedział Rob Kostich, EVP i GM Call of Duty. Ale prawdopodobnie najważniejszą rzeczą jest to, że społeczność czerpie tyle radości z trybów Multiplayer, Zombie oraz Blackout. Jesteśmy niezwykle wdzięczni graczom za ich zaufanie i wsparcie. To dopiero początek niezwykłej przygody z Black Ops 4.

Liczba cyfrowych pobrań Call of Duty: Black Ops 4 opiera się na sprzedaży jednostkowej w dniu premiery.  Największa cyfrowa sprzedaż w dniu premiery w historii Activision opiera się na sprzedaży wersji konsolowych i pecetowych pierwszego dnia ich dostępności. Najlepsza pełna, cyfrowa sprzedaż na PlayStation Store w dniu premiery opiera się na raportach PlayStation. Największa cyfrowa sprzedaż gry Activision w dniu premiery na Xboksa One to rezultat w oparciu o raporty sprzedaży Activision.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here