Sony Interactive Entertainment ma przyjemność ogłosić marcową ofertę subskrypcji PlayStation Plus. Na wszystkie osoby posiadające aktywne członkostwo czeka Call of Duty Modern Warfare Remastered, czyli jedna z najlepiej przyjętych produkcji w historii, a także podróż na nieznaną wyspę pełną trudnych i zaskakujących zagadek w grze The Witness.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered

Powrót tytułu, od którego wielu graczy rozpoczynało swoją gamingową przygodę. Gra wielokrotnie uhonorowana nagrodą ‘Gry Roku’, z niezwykłą kampanią fabularną, przenosząca graczy w najróżniejsze zakątki globu. To niepowtarzalna okazja, aby jeszcze raz wcielić się w rolę legendarnego Sierżanta McTavisha i Kapitana Price’a. Tryb sieciowy, który odmienił oblicze Call of Duty i wprowadził nagrody za serię ofiar powraca w odświeżonej wersji, spełniającej obecne standardy.

The Witness

Jednoosobowa gra w otwartym świecie z mnóstwem lokacji do zbadania i ponad 500 zagadkami do rozwiązania. Wymaga od graczy nie tylko zmysłu taktycznego, lecz również wykazania się umiejętnościami zręcznościowymi. Każda z czekających zagadek wnosi do rozgrywki coś nowego i prowadzi do kolejnych niewiadomych.

PlayStation Plus – informacje

PlaySatation Plus to płatna usługa dla użytkowników konsol PlayStation. W ramach subskrypcji gracz otrzymuje m.in. co najmniej dwie darmowe gry co miesiąc, możliwość grania online, ekskluzywne zniżki w PlayStation Store, pierwszeństwo dostępu do wybranych tytułów oraz 100 GB miejsca na zapisy stanów gier w chmurze. Usługa jest dostępna w ramach następujących abonamentów: 1 miesiąc (33 PLN), 3 miesiące (100 PLN) i 12 miesięcy (240 PLN) w PlayStation Store i u wybranych partnerów handlowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here