Nowa gra free-to-play z serii Call of Duty, stworzona ekskluzywnie na Android oraz iOS, zostanie wydana także na Zachodzie. Gra definiuje gatunek akcji z widoku pierwszej osoby, wraz z uwielbianymi przez fanów mapami, trybami, broniami oraz bohaterami z całej historii marki – po raz pierwszy na urządzeniach mobilnych. Rejestracje przedpremierowe są już otwarte.

Activision, we współpracy z Tencent, ogłosiło dziś, że Call of Duty: Mobile zostanie wydane we wcześniej nieuzględnianych w zapowiedziach regionach, między innymi Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie, i innych.  Call of Duty: Mobile jest nową grą free-to-play, w której znajdą się mapy, tryby, bronie oraz postaci z całej historii marki Call of Duty, włączając w to serie Black Ops oraz Modern Warfare. Gra, stworzona przez wielokrotnie nagradzane studio Tencent, Timi Studio, będzie dostępna ekskluzywnie na Android i iOS. Będzie w niej dostępne wiele różnych trybów gry, stawiających graczy przeciwko sobie w ogniu bezpośredniej, rywalizacyjnej walki, dzięki której wypróbują swe umiejętności w starciu z graczami z całego świata.

Od dziś fani mogą zarejestrować się przedpremierowo do Call of Duty: Mobile poprzez www.callofduty.com/mobile. Dzięki rejestracji gracze zyskają dostęp do najnowszych informacji na temat gry oraz publicznej bety, która odbędzie się latem w wybranych regionach.

„Dostraczamy produkcję definiującą gatunek akcji z widoku pierwszej osoby w nowym tytule mobilnym posiadającym niesamowitą grafikę i emocjonującą rozgrywkę w stylu Call of Duty” – powiedział Chris Plummer, wiceprezydent działu mobile w Activision. „Wraz z świetnym zespołem w Tencent zebraliśmy w jedno epickie doświadczenie kolekcję najbardziej uwielbianych przez fanów map, trybów rywalizacji, znanych postaci i ikonicznych broni z całej historii tej uznanej marki – po raz pierwszy na urządzeniach mobilnych”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here