Na stronie Urzędu Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej EUIPO pojawił się nowy wpis dodany przez CI Games. Przedstawia on logo gry Sniper Ghost Warrior Contracts. Możliwe, że CI Games szykuje zapowiedź nowej gry na tegorocznych targach Gamescom.

Sniper Ghost Warrior 3 nie był grą złą. Tytuł potknął się o własne nogi na etapie marketingu i to miało wpływ na dość przeciętną sprzedaż. Po kilku latach od premiery Ghost Warrior 3 coś ciekawego zaczyna się dziać w CI Games.

Dnia 2 sierpnia 2018 roku dr. Angelina Stokłosa – pracownica Kancelarii Adwokackiej studia CI Games – dodała do bazy EUIPO nową pozycję – Sniper Ghost Warrior Contracts. Na chwilę obecną nie wiemy co to miałaby być za gra i na jakich platformach miałaby się pojawić. Zapewne więcej informacji uzyskamy już niebawem na targach Gamescom.

Sniper Ghost Warrior Contracts został dodany do następujących kategorii:

  • Gry wideo [gry komputerowe] w formie programów komputerowych zapisanych na nośnikach danych; Gry wideo nagrane na dysku [oprogramowanie komputerowe]; Nagrane dyski laserowe zawierające gry; Nagrane płyty kompaktowe zawierające gry; Nagrane płyty DVD zawierające gry.
  • 16 Afisze, plakaty; Broszury; Czasopisma [periodyki]; Katalogi; Ulotki; Materiały piśmienne; Nalepki, naklejki [materiały piśmienne]; Etykiety z papieru.
  • 25 Obuwie; Odzież; T-shirty z krótkim rękawem; Nakrycia głowy.
  • 28 Gry akcji zręcznościowe; Przenośne [podręczne] gry wideo; Gry elektroniczne; Elektroniczne gry planszowe; Figurki do zabawy; Zabawki; Marionetki.
  • 41 Gry oferowane w systemie on-line z sieci komputerowej; Produkcja filmów wideo i DVD; Studia filmowe; Studia nagrań (Usługi -); Gry oferowane on-line (w sieci informatycznej).

Czekamy z niecierpliwością na więcej informacji!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here