Ciesz się całoroczną rozrywką z The Sims 4 Cztery pory roku!

0

Zmienna pogoda, nowe atrakcje i radosne święta zapewnią jeszcze więcej możliwości pogrywania z życiem już teraz.

W sprzedaży pojawił się dodatek The Sims 4 Cztery pory roku przeznaczony na komputery PC i Mac. Wzbogaci on świat Simów o cztery barwne pory roku ze świętami, pogodą i rodzinnymi zajęciami, które zapewnią graczom wciągającą rozgrywkę i możliwość interakcji z dynamicznie zmieniającą się aurą. Zimą Simowie będą mogli ulepić bałwana, robić orły na śniegu i wykonywać imponujące akrobacje, jeżdżąc na łyżwach. Wiosną gracze narzucą na nich płaszcze przeciwdeszczowe, aby mogli skakać po kałużach, badać kwitnącą okolicę i zdobywać odznaki jako harcerze. Podczas letnich upałów całe rodziny schłodzą się w nowym basenie dla dzieci. Jesienią zajmą się zaś zbieraniem miodu, zabawą w stertach liści lub robieniem świątecznych ozdób wraz z maluchami. Dodatek The Sims 4 Cztery pory roku niesie ze sobą całą znaną nam radość związaną z doświadczaniem zmian pogody.

Dzięki szerokiemu wachlarzowi aspektów pogodowych, które znacząco wzbogacają możliwości pogrywania z życiem, Dodatek The Sims 4 Cztery poru roku umożliwi graczom snucie jeszcze wiarygodniejszych opowieści i przenoszenie na ekran własnych przeżyć. Stale zmieniająca się pogoda przeobrazi wszystkie istniejące światy w niepowtarzalny sposób, wpływając na opcje rozgrywki, a także związki oraz codzienne życie Simów, i dostarczy fanom nowych wyzwań” – skomentował producent Grant Rodiek. „Nasz zespół ciężko pracował, by ten niesamowicie wyczekiwany Dodatek mógł powstać. The Sims 4 Cztery pory roku nadaje uniwersum The Sims takiej głębi, jakiej w tej serii jeszcze nie było„.

The Sims 4 Cztery pory roku wprowadza do gry szereg nowych świąt, podczas których Simowie mogą spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Pomóż im wczuć się w świąteczny klimat dzięki nowym elementom wystroju, które ubarwią im czas przygotowań do ulubionych wydarzeń. Niech uczczą Nowy Rok buziakiem o północy albo wybiorą się na romantyczną randkę w czasie Dnia Miłości. Zaproś ich rodzinę na iście królewską ucztę z okazji Święta Zbiorów i szerz świąteczną radość podczas wymiany prezentów lub niespodziewanych wizyt Papcia Mroza z okazji Zimowej Fiesty. Twórz spersonalizowane święta i decyduj o tym, w jaki sposób Simowie będą pielęgnować swoje tradycje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here