Cities Skylines to strategiczno-symulacyjna gra, w której naszym głównym zadaniem jest budowa miasta. Najpierw zaczynamy od miejsca z niewielką liczbą ludności oraz niezbyt rozbudowanymi lokacjami, jednak wraz z biegiem czasu, nasze miasteczko rozwija się, aby w końcu stać się ogromną metropolią, tętniącą życiem.

Pomimo tego, że Cities Skylines nie jest najnowszą grą, bo jej premiera miała miejsce około 3 lata temu, to nadal jest produkcją, cieszącą się niemałym uznaniem. Tego typu gry pozwalają cieszyć się swoją zawartością przez długi okres czasu. Rozgrywka nie jest ograniczona to trybu kampanii. Miasta możemy rozwijać w dowolny sposób i zawsze będzie on się różnił od poprzedniego. Z tego względu Cities Skylines nie znudzi się zbyt szybko.

Aktualnie trwa darmowy okres, w którym można zagrać za darmo w Cities Skylines na Steam. Będzie on trwał do niedzieli do 22:00. Jak to zwykle bywa, darmowy dostęp połączy jest również z obniżką ceny na grę. Tym razem ten symulator możemy zdobyć już za 26,99 zł. Wersja Deluxe Edition dostępna jest za około 36 zł. Jeżeli gra przypadnie nam gustu i postanowimy zapoznać się ze wszystkimi jej częściami i modyfikacjami, to developerzy dają nam nie lada powód do szczęścia, gdyż kolekcję 11 części dostaniemy za około 200 zł (nominalna cena przed promocją to około 440 zł).

Warto także dodać, że Cities Skylines cieszy się szeroką popularnością wśród grup modderów gier, dlatego oprócz oficjalnej, dodatkowej zawartości, będziemy mogli cieszyć się dodatkami i modyfikacjami, wydanymi przez społeczność graczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here