Dziś, Perfect World Entertainment i Motiga, Inc. ogłosili oficjalną premierę Gigantic na platformach Steam, Arc, Xbox One oraz Windows 10. Ta darmowa strategiczna strzelanka bohaterska to dynamiczne połączenie zróżnicowanych bohaterów, fantastycznych kreatur i potężnych strażników.

Piękna, chaotyczna i pełna kolorów. Gigantic to gra dla kompetytywnych graczy, w której drużyny składające się z pięciu bohaterów i ich potężnych strażników walczą ze sobą w strategicznych potyczkach na jednej z wielu map. Gra łączy w sobie wybuchową walkę z dynamiczną pracą zespołową i umiejętnościami – gracze muszą współpracować i walczyć bezlitośnie, aby pokonać wrogiego strażnika przy pomocy swoich zaklęć, broni i oręża.
Jesteśmy zachwyceni mogąc zaprosić wszystkich graczy do dynamicznego i niezwykle kolorowego świata Gigantic, powiedział Chris Chung, dyrektor generalny studia Motiga. Zespół pracował niezwykle ciężko, by dopiąć wszystko na ostatni guzik. Wszyscy są mile widziani w szeregach naszej stale rosnącej społeczności graczy, z którą współpracujemy każdego dnia podczas prac nad rozwojem gry.
Gracze na Steam, którzy zalogują się do gry, otrzymają ekskluzywną skórkę Stone Relics dla latającego na plecaku odrzutowym Becketta. Co więcej, zalogowanie się do gry przez Arc zapewni każdemu graczowi skórkę Lightning dla cichej zabójczyni Tripp, a gracze na Xbox One i Windows 10 zdobyć będą mogli skórkę Excelsior dla najzwinniejszego ze wszystkich herosów, Tyto the Swift.
Wraz z premierą Gigantic, do gry dodany zostanie czat i Ramsay – zupełnie nowy, niezwykle dynamiczny wojownik, dzierżący potężne ostrze. Najnowszy czempion to już 19 heros, który trafił do Gigantic. Wraz z oficjalną premierą, kolejni bohaterowie dodawani będą do świata gry co miesiąc.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here