Premiera najnowszej odsłony piłkarskiej serii EA już za pasem. Tymczasem wczoraj dowiedzieliśmy się kiedy zagramy w wersję demo FIFA 19.

Wersja demonstracyjna FIFA 19 zostanie udostępniona graczom 13.09.2018r.

W demo FIFA 19 będziemy mieli do dyspozycji trzynaście drużyn, w tym: Bayern Monachium, Juventus, PSG, Manchester City, Manchester United, Borussię Dortmund, Real Madryt, Atletico Madryt i Tottenham Hotspur. Czego możemy spodziewać się w wersji demo? Na pewno klasycznego spotkania, prawdopodobnie fragmentu trybu „The Journey” czy raczej „Droga do sławy”. Ciężko gdybać, ponieważ nadchodząca odsłona FIFA 19 przynosi sporo ciekawych nowości, jak chociażby tryb, w którym możemy zmieniać zasady, czy też swoiste battle royale, gdzie piłkarz po strzeleniu gola opuszcza boisko. Niemniej myślę, że demo FIFA 19 będzie przygotowane raczej na wzór tego, które przygotowano rok temu.

Ponadto posiadacze subskrypcji EA Acces oraz Origin Acces (Xbox i PC) otrzymają dostęp do dziesięciogodzinnego triala pełnej wersji gry już 20 września. Natomiast abonenci Origin Access Premier będą mogli cieszyć się grą od tego dnia bez żadnych ograniczeń. Reszta graczy będzie musiała poczekać do 28 września lub 25, jeśli zdecydują się na preorder którejś z wersji specjalnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here