Firmy Bungie, Activision oraz Vicarious Visions dostarczają Przepustkę Roczną do Destiny 2: Porzuceni, przynosząc graczom nową zawartość, która będzie wydawana od tego miesiąca aż do sierpnia 2019 roku. Przepustka Roczna to jeszcze więcej wyzwań oraz nagród dla najbardziej oddanych członków społeczności Destiny. Trzy zupełnie odmienne sezony dodatkowo wesprą zawartość końcową dostępną w ramach Przepustki Rocznej; każdy z nich to nowe doświadczenie dla gracza.
Poszerzając Destiny 2: Porzuceni – najbardziej przełomowy moment w historii Destiny – Przepustka Roczna i Czarna Zbrojownia stanowią nowe podejście do dostarczania treści, tworząc świat, który zmienia się i ewoluuje z każdą kolejną aktualizacją. Pierwszy tydzień gwarantuje dostęp do Kuźni Wolundr, zupełnie nowej aktywności drużynowej, która pozwoli graczom na stworzenie wyjątkowego arsenału. W pierwszym tygodniu pojawi się również nowy Najazd w unikatowej lokalizacji.
W trakcie trwania Sezonu Kuźni, posiadacze przepustki odwiedzą Czarną Zbrojownię, odnajdą i reaktywują Utracone Kuźnie oraz zdobędą potężne uzbrojenie. Na wszystkich graczy czekają również specjalne wydarzenia, takie jak Świtanie czy Karmazynowe Dni. Posiadacze Destiny 2: Porzuceni będą mogli również podnieść poziom mocy swojego bohatera o 50. Zawartość dostępna w ramach Czarnej Zbrojowni będzie wypuszczana aż do 4 marca 2019.
Przepustka Roczna do Destiny 2: Porzuceni jest dostępna w wersji na PlayStation 4, sprzęty z rodziny Xbox One w tym Xbox One X oraz PC przez platformę Battle.net.
Przepustka Roczna wymaga posiadania Destiny 2, Dodatku I oraz II, oraz Destiny 2: Porzuceni; sprzedawane osobno.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here