Firmy Private Division, Squad i BlitWorks ogłosiły, że Kerbal Space Program: History and Parts Pack jest już dostępny na PlayStation 4 oraz rodzinie urządzeń Xbox One, w tym na Xbox One X. Kerbal Space Program: History and Parts Pack to pierwszy pakiet z dodatkową zawartością do Kerbal Space Program: Enhanced Edition, konsolowej wersji docenionej przez krytyków symulacji lotów kosmicznych.

Pakiet poszerza grę o 10 misji inspirowanych najodważniejszymi historycznymi wyczynami ludzkości, nowe części do eksperymentowania podczas historycznego wyścigu w kosmos oraz nowy skafander, aby popisać się kerbalskim stylem. Dodatkowo dodano także nowe wyrzutnie startowe, w tym wyrzutnię startową Mun, która jest dostępna wyłącznie w konsolowej wersji gry.

„Zamierzamy wciąż wspierać naszych graczy na konsolach. Cieszymy się, że do gry trafia dodatkowa zawartość znana z Kerbal Space Program na PC. Przy okazji dziękujemy naszej konsolowej społeczności za cierpliwość” – stwierdził Nestor Gomez, Lead Producer w Squad. – „Pakiet History and Parts Pack po raz pierwszy dodaje ekscytujące misje oraz wybór nowych części do Kerbal Space Program: Enhanced Edition”.

Kerbal Space Program: History and Parts Pack zawiera różnorodne misje oparte o eksplorację kosmosu dokonaną przez ludzkość. Od spacerów w przestrzeni kosmicznej po awaryjne lądowania na Mun, gracze mogą odtworzyć słynne chwile w unikatowym kerbalskim stylu. Kerbal Space Program: History and Parts Pack to także szereg nowych części i skafandrów astronautów, inspirowanych wyścigiem kosmicznym, których gracze mogą użyć w całym Kerbal Space Program.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here