Gry VR stają się coraz bardziej popularne. Gracze chcą, aby wraz z produkcjami były dostarczane coraz to realniejsze odczucia. Niestety trudno wszystko przekazać w standardowych grach. Jako odpowiedź na takie potrzeby, powstają gry VR, a Dungeons and Treasure VR jest jednym z przykładów.

Dungeons and Treasure to gra typu rougelike z możliwością rozgrywki multiplayer oraz zaimplementowaną wirtualną rzeczywistością. W trakcie rozgrywki będziesz miał możliwość przemierzać przeróżne środowiska. Co ciekawe, im dłużej będziesz grał, tym przeciwnicy będą silniejsi. Na końcu każdego poziomu czeka na Ciebie boss, którego pokonanie jest niezbędne do przejścia na inny poziom. Jeżeli lubisz klimat Minecraft, to tym bardziej spodoba ci się ta gra, gdyż pomieszczenia zbudowane są z charakterystycznych kwadracików, które do złudzenia przypominają te z Minecraft.

Do dyspozycji graczy zostanie oddanych 140 różnych przedmiotów, broni białej i dystansowej, tarcz i ulepszeń. W rozgrywce będą mogli pomagać nam towarzysze.
W trybie multiplayer będziesz mógł dołączyć do trwającej gry lub stworzyć zupełnie nową. Maksymalna ilość graczy to 4.

Każdy poziom posiada od 6 do 8 specyficznych przeciwników z różnymi unikalnymi umiejętnościami. Oprócz tego w trakcie przechodzenia poziomu będziesz mógł odkryć ukryte pomieszczenia. Niektóre pomogą ci w trakcie gry, a niektóre pokrzyżują Twoje plany na wygraną.

Data premiery gry to 30 listopada, a będzie dostępna na platformie Steam. Do gry będziesz potrzebował HTC Vive lub Oculus Rift. Po więcej informacji zapraszam na oficjalną stronę gry.

Dungeons and Treasure Dungeons and Treasure

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here