Posiadacze Xbox One X będą mogli cieszyć się grą w Fortnite w rozdzielczości 4k. Sony z PS4 Pro niestety zostaje w tyle.

Jako posiadacz PS4 Slim, czuję, że kupno Pro wcale nie jest czymś koniecznym dla gracza. Szczególnie biorąc pod uwagę, że wiele gier działa w zbliżonej, lub tej samej jakości na obu konsolach. Tak jest z Fortnite, które na wszystkich produktach Sony pracuje w dokładnie tej samej rozdzielczości i z taką samą płynnością. Microsoft wypuszczając ulepszoną wersję Xboxa One długo po premierze PS4 Pro mógł wyprodukować sprzęt, który zdominuje rynek do końca obecnej generacji. I to działa. I gracze to doceniają.

Fortnite
Fortnite
Ludzkie podejście dewelopera

Ludzie z Epic Games pokazują jak należy wspierać gry w obecnych czasach. Każde „grubsze” zgłoszenie od społeczności jest analizowane i rozwiązywane, a ponadto studio wciąż stara się wykrzesać ze swojej gry tyle ile się da. W ten sposób posiadacze najmocniejszego Xboxa otrzymali w końcu możliwość gry w rozdzielczości 4K.

Do teraz Xbox One X był jedyną konsolą, na której Fortnite dało się uruchomić w rozdzielczości 1800p, pozostałe zostały przy rozdzielczości 1080p. Obecnie Xbox odskakuje na rynku jeszcze dalej. Ciekawe, który z gigantów zdominuje zbliżającą się wielkimi krokami nową generację, która według szacunków pojawi się między 2019 a 2021 rokiem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here