Najnowsza kooperacyjna gra akcji od BioWare jest już dostępna na Xbox One, PC i PlayStation 4. Wkrótce gra otrzyma nową zawartość.

Electronic Arts i BioWare wprowadzają na rynek grę Anthem, zapraszając graczy do przywdziania egzopancerzy – Javelinów i zanurzenia się w czteroosobowych drużynach w zupełnie nowym świecie. Gracze wcielą się w rolę Freelancerów i będą współpracować, aby uwolnić swoją moc dzięki niesamowitym umiejętnościom i skoordynowanej pracy zespołowej, wykorzystując unikalne atuty każdego Javelina.

„Czuję się podobnie jak w chwili, kiedy uruchomiliśmy oryginalną trylogię Mass Effect” – powiedział Casey Hudson, dyrektor generalny BioWare. „Jestem podekscytowany, niespokojny i niesamowicie dumny z tego, co osiągnął nasz zespół. Mam szczerą nadzieję, że nasi gracze będą zadowoleni z tego, co stworzyliśmy, i z niecierpliwością czekam na niezliczone historie, które im opowiemy w świecie Anthem w nadchodzących tygodniach i miesiącach.”

Anthem wprowadza niesamowite postacie i rozbudowany świat, którego tajemnice czekają na odkrycie. Gra będzie regularnie rozszerzana, a nowa zawartość będzie ją transformować i oferować nieszablonowe i świeże doświadczenia. W grze freelancerzy zmierzą się z Monitorem, przywódcą militarystycznej frakcji Dominium, który stara się zawładnąć mocami stworzenia i zniszczenia dla własnych celów. Gracze muszą pokrzyżować Monitorowi jego plany przejęcia mocy Hymnu Stworzenia, który mógłby spustoszyć cały świat i pogrążyć planetę w ostatecznym chaosie.

Premiera jest zaledwie początkiem przygody z Anthem. Gra będzie się rozwijać i ewoluować dzięki bezpłatnym aktualizacjom. W ciągu najbliższych 90 dni otrzyma nowe misje, nagrody, Fortyfikację oraz wiele więcej. Jednym z nadchodzących wydarzeń będzie również pierwszy Kataklizm – zmieniający oblicze świata gry. Pojawią się także kolejne historie, postacie i antagoniści.

Gracze mogą zagrać w Anthem na całym świecie już dzisiaj na PC, Xbox One i PlayStation 4. Gra będzie dostępna w polskiej oraz angielskiej wersji językowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here