Dobre wieści płyną ze studia The Farm 51. Już jutro gra z Gliwic dostanie ważącą ponad 4GB łatkę, która naprawia w produkcji wiele! Do tej chwili patch dostępny jest tylko dla osób grających na serwerach testowych PTE.

World War 3 z dużą aktualizacją naprawiającą grę!

Ową rewelację podał jeden z deweloperów na oficjalnym kanale discord. Rigr napisał na ogólnym kanale następującą wiadomość: „yes, there will be one last tiny patch to PTE and if everything is working well we’ll push it to live tomorrow” (tak, wydamy jeszcze ostatniego małego patcha na serwerach PTE i jeżeli wszystko będzie w porządku, to jutro patch trafi do wszystkich).

Dodatkowo do wiadomości dodał: „PTE will be down for a few days and we’ll start testing next one hopefully this week” (PTE następnie będzie wyłączone na kilka dni, a potem zaczniemy testować kolejną, nową rzecz prawdopodobnie w tym tygodniu).

Wydanie patcha naprawiającego World War 3 da graczom, którzy zapisani są do bety bety możliwość przetestowania kolejnych nowości. Prawdopodobnie będzie to tryb Team Deathmatch, a może i Recon.

Nasze wrażenia z ogrywanego World War 3 po poprawkach dostępne są w tym miejscu.

Czekamy na więcej wiadomości!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here