W listopadzie pracę w firmie Techland rozpoczyna Karol Bach. W strukturach spółki zajmuje rolę Chief Financial Officer.

Karol Bach jest absolwentem warszawskiego SGH i amerykańskiej Harvard Business School. Od 2011 roku był zawodowo związany z mBankiem, w którym w ostatnich pięciu latach pełnił rolę Dyrektora Zarządzającego. W strukturach Techlandu jest odpowiedzialny za finanse firmy.

„Techland obserwowałem od lat. Sukces tej spółki zawsze kojarzyłem z ich podejściem i umiejętnością dialogu, który prowadzą ze swoją społecznością. To dzięki temu tworzyli namacalne zmiany w samej grze, jej kierunku czy finalnej formie produktu, który pojawia się na rynku i odnosi tak duży sukces” – komentuje Karol Bach, CFO Techlandu.

Teraz, już z nieco innej perspektywy zauważam, że ten potencjał i podejście widać w całości funkcjonowania firmy. Cieszę się z dołączenia do fantastycznego zespołu ludzi oraz możliwości współuczestniczenia w budowaniu wartości Techlandu” – dodaje Bach.

„Wierzę, że doświadczenia zawodowe Karola, jego zakres wiedzy i wpisujący się w Techland styl pracy, pomogą nam jeszcze dynamiczniej rozwijać się w przyszłości.” – podsumowuje CEO Techlandu, Paweł Marchewka.

Techland posiada studia tworzące gry we Wrocławiu i Warszawie, centrum logistyczne w Ostrowie Wielkopolskim oraz prowadzi ogólnoświatową działalność wydawniczą pod szyldem Techland Publishing. W 2018 roku firma podczas najważniejszych branżowych targów – E3 w Los Angeles, ogłosiła kontynuację stanowiącej ogólnoświatowy fenomen gry o zombie – Dying Light 2. We wrześniu premierę w wersji wczesnego dostępu miała też samodzielna produkcja nastawiona na sieciowe zmagania – Dying Light: Bad Blood.
Produkcja i rozwój obu tytułów będą kontynuowane w 2019 roku. Oba powstają we Wrocławiu. Nad oddzielnym, dotychczas nie ogłoszonym projektem, pracuje studio w Warszawie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here