Perfect World Europe B.V. i twórcy ze studia Panic Button ogłosili nawiązanie współpracy, w ramach której dwa niezwykle popularne na całym świecie tytuły – Hob Torchlight II – trafią na zupełnie nową platformę. 

Począwszy z dniem dzisiejszym, do sprzedaży za 19,99€ trafiła przedpremierowa wersja gry Hob: The Definitive Edition, która już 4 kwietnia będzie dostępna w ramach systemu Nintendo Switch. Ta wciągająca gra przygodowa dla jednego gracza, stworzona oryginalnie przez deweloperów z Runic Games, trafiła na komputery PC i na konsole PlayStation 4 w 2017 roku. Studio Panic Button wzięło wszystko, co fani uwielbiali we wcześniejszych wersjach gry i uformowali z tego edycję dedykowaną konsoli Nintendo Switch, dbając przy tym o udoskonaloną mechanikę sterowania i dopracowanie funkcji gry do możliwości nowego systemu. Ten sam zespół pracuje również nad udoskonaloną wersją Torchlight II, która trafi na konsole Switch jeszcze tej jesieni. Już niedługo wszyscy fani platformy Nintendo będą mogli odkryć tę klasyczną grę ARPG typu dungeon crawler, która szturmem podbiła serca pecetowych fanów podczas swojej oryginalnej premiery przeprowadzonej przez Runic Games w 2012. Więcej szczegółów na temat Torchlight II zostanie ujawnionych już wkrótce.

Od dziś, każdy użytkownik konsoli Nintendo Switch może wejść do sklepu Nintendo eShop, aby zakupić przedpremierowo grę Hob: The Definitive Edition. Każdy, kto postanowi to zrobić przed 17 kwietnia zaoszczędzi 10% z oryginalnej ceny detalicznej wynoszącej 19,99€.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here