Techland wraz z organizatorami Cracow Game Days zapraszają na Mistrzostwa Polski w Pro Evolution Soccer 2017, które odbędą się 12 sierpnia w Krakowie!

W Krakowie zbierze się śmietanka najlepszych w Polsce graczy w PES-a 2017. Mistrzostwa Polski rozegrane zostaną w sobotę. Dodatkowo podczas imprezy odbędą się Mistrzostwa Klanowe, w których zmierzą się cztery najlepsze klany z sezonu rozgrywkowego 2016/17.

W Mistrzostwach Polski wystartuje 32 graczy. 17 miejsc jest już zajętych – przypadły 16 najlepszym graczom z turniejów rankingowych organizowanych przez Techland w sezonie 2016/17 oraz aktualnemu indywidualnemu Mistrzowi Polski. Walka o pozostałe miejsca właśnie się rozpoczyna. 14 miejsc zajmą finaliści 7 turniejów online. Pierwszy z nich obędzie się w piątek 21 lipca o godzinie 19. Aby wziąć udział w kwalifikacjach trzeba posiadać w pełni aktywne konto w serwisie PES League na PlayStation 4, które nie jest zdyskwalifikowane ani zawieszone. Na koniec eliminacji przyznamy także 1 Dziką Kartę. – informują organizatorzy.

Mistrzostwa Polski PES 2017 zostaną rozegrane 12 sierpnia w Krakowie, w ramach imprezy Cracow Game Days odbywającej się w hali Kraków Expo przy ulicy Galicyjskiej 9 w dniach 12-13 sierpnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here