Nasza redakcja

Redakcja nienagrani.pl

Nasza redakcja
Dawid Zieliński
redaktor naczelny

Dziennikarz z wykształcenia. Z zamiłowania gracz. Ojciec. Niedługo mąż. W 2010 roku założył portal nienagrani.pl i tak istnieje on do dziś zyskując rok w rok na popularności.

Mail: dawidzielinski@nienagrani.pl

Nasza redakcja
Łukasz Szkobel
redaktor

Redakcyjny kombinator, który ciągle coś knuje za plecami innych. Nie lubi mówić o tym co teraz robi. Tajemniczy i nieprzewidywalny.

Mail: lukaszszkobel@nienagrani.pl

Nasza redakcja
Dawid Hachlica
redaktor

Student farmacji. W wolnych chwilach lubi czytać literaturę fantasy i grać w gry RPG. O sprzęcie komputerowym mógłby czytać cały czas. Sklepy z elektroniką są dla niego tym, czym dla kobiet wyprzedaże ubrań – mógłby ich nie opuszczać. Ponadto miłośnik motoryzacji.

Mail: dawidhachlica@nienagrani.pl

Nasza redakcja
Mateusz Wodecki
ekspert od Nintendo

Informatyk z wykształcenia. Z zawodu programista. Niepoprawny optymista. W wolnych chwilach gra na Switchu, PS4 oraz PC. Codziennie podgryzany przez swoją Shibę.

Mail: mateuszwodecki@nienagrani.pl

Nasza redakcja
Michał Marasek
redaktor

Student informatyki. Fanatyk Skyrima – pół mieszkania zawalone deadrycznymi artefaktami. Aspirujący literat oraz wielki fan popkultury.

Mail: michalmarasek@nienagrani.pl

Nasza redakcja
Gustaw Ałdaś
redaktor

Do redakcji trafił przez przypadek. Fan wszelakiej maści komiksów zwłaszcza Batmana. Zagorzały maniak rpgow i bijatyk. W kwestii wiedzy o wiedźminie i mortal kombat nie ma sobie równych. Lubi panie w każdym wieku , więc jakby co to pisać pw.

Mail: gustawaldas@nienagrani.pl

Nasza redakcja
Rafał Dyksa
redaktor
Fan gier MMO i wszystkiego co ma Multi w nazwie. Pół życia spędził w Lineage2 lub WoW. Wyznawca xD. Pomiędzy pracą a siłownią relaksuje się przed PS4 lub PC.
Nasza redakcja
Patryk Fejfer
redaktor

Z wykształcenia ekonomista, z zawodu tester oprogramowania, z pasji – zapalony gracz. Od dziecka przy konsolach i PCtach, znam konfiguracje padów na pamięć, stare gry nie mają przede mną tajemnic, a Half-Life i Quake II to mistrzostwo świata, mimo innych corocznych produkcji GOTY.
Poza grajdołkiem – fan Marvela i DC z mocno czarnym poczuciem humoru.

Mail: patrykfejfer@nienagrani.pl

Przypomnij hasło

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.