Mamy przyjemność ogłosić rozszerzenie zawodów EA SPORTS FIFA 19 Global Series, które zapewni większy dostęp do esportu dla graczy PlayStation (PS4) na całym świecie.
Rozgrywki rozpoczną się 6 października, kiedy to gracze będą mogli zacząć rywalizację online o kwalifikację do nowego turnieju CONTINENTAL CUP 2018 Presented by PlayStation. Są to pierwsze oficjalne rozgrywki w ramach EA SPORTS FIFA 19 Global Series, który odbędą się w dniach 26-28 października podczas targów Paris Games Week. Dodatkowo PlayStation zorganizuje do 30 stacjonarnych oraz sieciowych turniejów w różnych krajach na całym świecie, które także będą częścią EA SPORTS FIFA 19 Global Series. Aby się zapisać lub zdobyć więcej informacji, należy odwiedzić stronę: www.playstation.com/pl-pl/games/continental_cup/

To kluczowy moment w historii działu Competitive Gaming w EA, który pozwoli nam rozszerzyć globalny ekosystem rozgrywek FIFA Global Series poprzez dotarcie do większej liczby graczy PlayStation. powiedział Todd Sitrin, starszy wiceprezes i dyrektor generalny EA Competitive Gaming Division. Dzięki wydarzeniom stacjonarnym PlayStation rozgrywanym na całym świecie oraz transmisjom w stacji FS1, PlayStation Network oraz wiodącym kanałom cyfrowym takim jak Twitch czy YouTube, stawiamy kolejny krok, aby uczynić gwiazdy z naszych graczy.

Aby zakwalifikować się do zawodów CONTINENTAL CUP 2018 Presented by PlayStation gracze FIFA 19 w wybranych krajach
, w tym w Polsce, będą mogli wziąć udział w zawodach online na PS4 w dniach 6-14 października, które zapewnią 31 miejsc. Dodatkowe miejsce otrzyma zwycięzca zawodów odbywających się podczas targów Paris Games Week bezpośrednio przed turniejem CONTINENTAL CUP. Podczas tego ostatniego zawodnicy będą rywalizować przez trzy dni o punkty w EA SPORTS FIFA 19 Global Series, nagrody pieniężne oraz wyjazd na finał UEFA Champions League w przyszłym roku. 

Wybrane zawody w ramach EA SPORTS FIFA 19 Global Series będą zawierały dedykowane programy PlayStation, a PlayStation stworzy oryginalne materiały – takie jak wywiady z zawodnikami, czy zdjęcia zza kulis – które będą przez pewien czas publikowane wyłącznie na kanałach PlayStation. Wszystkie działania mają na celu przyspieszenie połączenia z widzami oraz graczami w ekosystemie PlayStation.

Turniej CONTINENTAL CUP 2018 Presented by PlayStation będzie transmitowany na żywo na kanałach Twitch, YouTube, Facebook oraz telewizji FS1. Pełna lista kanałów jest dostępna na stronie www.playstation.com/continentalcup

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here