Osoby, które zamówią Anthem w przedsprzedaży, jak również subskrybenci EA Access i Origin Access, uzyskają dostęp do specjalnego dema gry już od 25 stycznia 2019 roku. Wszyscy pozostali gracze będą mieli szansę sprawdzić umiejętności Javelinów i zanurzyć się w świecie Anthem w otwartym demie dostępnym od 1 lutego. Oba dema będą dostępne przez ograniczony czas na platformach PC, Xbox One i PlayStation 4.

Na pierwszych śmiałków którzy zmierzą się w niebezpieczeństwem czyhającym w nowej grze czekają również dodatkowe niespodzianki przygotowane przez developerów.

 „Nadszedł czas, aby przekazać Anthem w ręce graczy i pozwolić im zasmakować w tym, co ma do zaoferowania”, powiedział Mike Gamble, główny producent dla Anthem. „Mamy nadzieję, że spodoba im się doświadczenie latania i walki w tym zupełnie nowym świecie, który nasz zespół tworzy od wielu lat.”

Wczoraj w nocy podczas The Game Awards studio BioWare zaprezentowało także najnowszy zwiastun Anthem, który przybliża trochę fabułę gry – w tym po raz pierwszy pokazuje głównego protagonistę oraz jego wielkie plany. Zachęcamy do oglądania!

Studio też potwierdziło trwające prace nad kolejną częścią gry Dragon Age. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here