Ostatnio udostępnianie graczom gry przez określoną ilość czasu, a w dodatku za darmo jest coraz częstszą praktyką producentów. Nie tak dawno podobną akcję zorganizował Ubisoft z For Honor. Tym razem będziemy mogli przetestować grę produkcji Blizzarda – Overwatch!

Overwatch to klasyczny FPS. Do dyspozycji mamy szereg bohaterów oraz kilkanaście map, na których współzawodniczymy z innymi graczami. Jeżeli dotychczas nie miałeś możliwości zagrania w tą produkcję, to jest idealny moment, aby się z nią zapoznać.

Od 17 listopada do 21 listopada użytkownicy posiadający PlayStation 4, Xbox One oraz PC dostaną darmowy dostęp do gry. Nie będzie żadnych ograniczeń co do treści – będziemy mogli grać 26 bohaterami na 16 różnych mapach. Jeżeli gra się Wam spodoba, to poczynione dotychczas postępy nie przepadną. Po kupnie pełnej wersji, nie będziecie musieli na nowo rozwijać postaci. Warunkiem jest aktywowanie kodu gry na koncie, którego używaliście podczas darmowego weekendu.

Co zrobić, aby uzyskać dostęp do darmowej gry?
Jeżeli jeszcze nie macie pobranej aplikacji Battle.net ani założonego konta Blizzard, to musicie je założyć. Gdy je posiadacie, to należy się na nie zalogować i pobrać aplikację Overwatch. Po tych czynnościach wystarczy kliknąć „Graj” i tyle. Nie ma żadnych utrudnień!

Oprócz dostępu do wszystkich bohaterów i map, uzyskacie możliwość wypróbowania niektórych funkcjonalności, takich jak:

  • tryb Szybkiej Gry,
  • tryb Gry Dowolnej,
  • Salon Gier,
  • skrzynki z łupami.

Nie obawiajcie się, jeśli nie znacie mechaniki rozgrywki. Producenci nie zapomnieli o początkujących, dlatego podczas darmowego weekendu będziecie mieli dostęp do trybów szkoleniowych, takich jak:

  • Samouczek,
  • Obszar treningowy,
  • trening z SI.

Dla posiadaczy PlayStation 4 oraz Xbox One jest jedna, bardzo ważna informacja. Musicie posiadać konto Xbox Live Gold lub PlayStation Plus, aby mieć możliwość korzystania z rozgrywki. Pamiętajcie również, że gra między platformowa jest niemożliwa.

Dokładny okres bezpłatnego dostępu to od 20:00 17 listopada 2017 roku do 8:59 21 listopada 2017 roku.

I jak? Cieszycie się z takiej możliwości? Weźmiecie udział w tym wydarzeniu? Czy skłoni Was to w przyszłości do kupna pełnej, płatnej wersji gry?

źródło: klik

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here