Najnowsza aktualizacja gry World War 3 wyszła już z fazy testów i jest dostępna dla wszystkich! Od teraz wystarczy odpalić platformę Steam, a aktualizacja automatycznie zostanie pobrana na Twój komputer.

Gra nadal potrafi odrodzić nas w powietrzu…

Patch waży ponad 4.5GB i wprowadza wiele zmian do produkcji, o których pisaliśmy w tym miejscu. Dosłownie przed momentem sprawdzaliśmy jak sprawdza się on w praktyce i musimy przyznać, że gra działa lepiej.

W stosunku do wcześniejszego wpisu, który tyczył się patcha na serwerach PTE (testowych) zauważyliśmy, że serwery wypełnione są pod brzegi poprzez wybór QUICK JOIN jak i poprzez wybór docelowej mapy, na której chcemy grać.

Serwery są jednak pełne na każdej mapie i przez quick join.

Warto zaznaczyć, że gra nadal nie jest wolna od wad. W momencie gdy testowaliśmy nowego patcha na serwerze publicznym mieliśmy okazję zobaczyć częste lagi, błędny respawn postaci, przenikający przez tekstury jeden z pojazdów, oraz rosomak, który pięknym saltem zdobył maksymalne noty od sędziów.

O błędach w grze możemy poczytać na wewnętrznym czacie.

Jak informują twórcy, serwery PTE zostaną wyłączone na kilka dni, a potem powrócą i dadzą możliwość testów nowego trybu zabawy. Prawdopodobnie chodzi o tryb Team Deatchmatch, ale całkiem możliwe, że też o Recon (odpowiednik Battle Royale).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here