Sony poinformowało, że doceniony przez ogromną liczbę graczy PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS debiutuje dzisiaj w PlayStation Store.

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS to gra typu battle royale, w którym na jednej mapie 100 graczy jednocześnie musi walczyć o przetrwanie. W tym starciu na śmierć i życie liczy się to, jak szybko uda się zdobyć ukryte po całej lokacji niezbędne wyposażenie oraz broń. Ze wszystkich graczy przetrwać może tylko jeden, którego wytrwałość zostanie nagrodzona pysznym kurczakiem za zwycięstwo. Aby móc wziąć udział w tej pełnej emocji rywalizacji, potrzebne jest stałe połączenie z Internetem oraz aktywna subskrypcja PlayStation Plus.

Dostępny od dzisiaj  PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS będzie zawierał trzy dobrze znane fanom gry mapy: Erangel, Miramar oraz Sanhok wraz z jej śnieżną wersją, która zadebiutuje jeszcze tej zimy. Dodatkowo na wszystkich graczy czekają najważniejsze dodatki, m.in. personalizowane mecze, ranking, tryb wydarzeń specjalnych, trofea i wiele, wiele więcej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here