Długo wyczekiwane PlayerUnknown’s Battlegrounds na konsole Xbox One jest już dostępne. Niestety na chwilę obecną tytuł jest wręcz niegrywalny. Owa sytuacja tyczy się wersji Xbox One S jak i Xbox One X.

Premiera PlayerUnknown’s Battlegrounds w Polsce miała miejsce w dniu wczorajszym o godzinie 23:00. Od tego czasu Internet zalewany jest negatywnymi opiniami. Okazuje się bowiem, że gra ma spore problemy z płynnością.

Jak zauważyła grupa DigitalFoundry tytuł jest kompletnie niegrywalny na Xbox One S i średnio grywalny na Xbox One X. Gra na eSce utrzymuje ilość FPS w okolicach od 15 do 20. Nie trzeba chyba nikomu mówić, że taka sytuacja nie daje możliwości swobodnej rozgrywki. Największe spadki w animacji mają miejsce podczas wychodzenia i wchodzenia do budynków.

Niewiele lepiej jest na potężnym Xbox One X. Tu sprzęt również ma problemy z frameratem. Gra osiąga maksymalnie 30 fps i to tylko w niektórych miejscach.

Co na to twórcy? Aktualnie milczą. Możliwe jednak, że pracują nad stosownych patchem.

5 KOMENTARZE

  1. Przesada z tym ze sie nie da grac.

    Gram od wczoraj (gralem non stop od 14 do 3 czyli jakies 13h:)) i gra sie rewelacyjnie, posiadam xboxa one x i bardzo szybki internet, wiadomo graficznie nie jest to Battlefield 1, Call Of Duty WWII czy Wolfenstein 2 Collosus.

    Przez te 13h grania non stop mialem 3-4 spadki szybkosci przy wchodzeniu do budynku a tak pozatym gra sie ZAJEBISCIE, gral bym pewnie dluzej ale oczy nie dawaly juz rady 🙂

    Szkoda tylko ze nie trafilem na zadnego Polaka zeby w pograc w „timie” i zrbic jakas akcje 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here