Ploteczki: Co w listopadowym PlayStation Plus?

Lista gier, które ukażą się w listopadowym PlayStation Plus jest nieco opóźniona jednakże w sieci pojawiają się już pierwsze plotki na temat gier, które mogą się pojawić w ofercie Sony.

Pogoda coraz bardziej listopadowa, a oficjalnej listy gier w PS+ nadal nie ma. Poniżej prezentujemy Wam tytuły, które całkiem możliwe, ze pojawia się w ofercie już za kilka dni:

Until Dawn: Rush of Blood (PS VR),

Zapnij pasy i wyrusz w najbardziej przerażającą podróż, jakiej kiedykolwiek doświadczysz. Pokręceni twórcy klasycznego horroru na PS4 pod tytułem Until Dawn powracają z nową produkcją. Until Dawn: Rush of Blood to podróż do wirtualnej rzeczywistości, która napełni strachem serce każdego miłośnika zręcznościowych strzelanek.

Night in the Woods

Mae Borowski postanawia rzucić studia i wrócić do swojego domu w upadającym miasteczku górniczym Possum Springs, aby kontynuować tam swe bezcelowe życie i na nowo nawiązać kontakt z przyjaciółmi, których niegdyś porzuciła. Tyle, że świat się zmienił. Dom jest teraz inny, a jej przyjaciele dorośli. Z drzew sypią się pożółkłe liście i lodowaty wiatr mrozi kości. Po zmroku dzieją się dziwne rzeczy.

Vostok Inc. 

Jesteś nowo wyłonionym prezesem Vostok Inc. Jako chciwy, kosmiczny kapitalista masz w życiu tylko 1 cel: stać się obrzydliwie bogatym! Najpierw jednak będziesz musiał zgromadzić kapitał startowy, niszcząc w dwudrążkowej pożodze przeciwników, asteroidy i wszystko, co akurat nawinie ci się pod działka laserowe. Po zgromadzeniu odpowiedniej ilości mamony pora wylądować na jednej z planet i zacząć wydobywać surowce, terraformować i kolonizować.

Flinthook 

Flinthook to szybka, platformowa gra akcji z elementami zainspirowanymi Rouge. Zostań największym piratem we wszechświecie dzięki Twojemu hakowi, pistoletowi i mocy spowalniania!

Snake Pass 

MYŚL JAK WĄŻ! Kiedy spokojne życie na bezpiecznym pagórku zostaje zakłócone przez tajemniczego intruza, sytuację opanować może jedynie niespodziewany bohater! Poznaj węża imieniem Noodle i jego hiperaktywnego najlepszego przyjaciela, kolibra Doodle’a, którzy wspólnie muszą zebrać brakujące klucze do magicznych bram, dających bezpiecznemu pagórkowi mityczną moc.

opisy gier pochodzą ze sklepiku PlayStation Store

 

Oceń to!

0 3

Dodaj komentarz

Nigdy nie publikujemy Twojego maila. Wymagane pola zostały oznaczone *

Możesz użyć tych tagów HTML.

Przypomnij hasło

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.