Lista gier, które ukażą się w listopadowym PlayStation Plus jest nieco opóźniona jednakże w sieci pojawiają się już pierwsze plotki na temat gier, które mogą się pojawić w ofercie Sony.

Pogoda coraz bardziej listopadowa, a oficjalnej listy gier w PS+ nadal nie ma. Poniżej prezentujemy Wam tytuły, które całkiem możliwe, ze pojawia się w ofercie już za kilka dni:

Until Dawn: Rush of Blood (PS VR),

Zapnij pasy i wyrusz w najbardziej przerażającą podróż, jakiej kiedykolwiek doświadczysz. Pokręceni twórcy klasycznego horroru na PS4 pod tytułem Until Dawn powracają z nową produkcją. Until Dawn: Rush of Blood to podróż do wirtualnej rzeczywistości, która napełni strachem serce każdego miłośnika zręcznościowych strzelanek.

Night in the Woods

Mae Borowski postanawia rzucić studia i wrócić do swojego domu w upadającym miasteczku górniczym Possum Springs, aby kontynuować tam swe bezcelowe życie i na nowo nawiązać kontakt z przyjaciółmi, których niegdyś porzuciła. Tyle, że świat się zmienił. Dom jest teraz inny, a jej przyjaciele dorośli. Z drzew sypią się pożółkłe liście i lodowaty wiatr mrozi kości. Po zmroku dzieją się dziwne rzeczy.

Vostok Inc. 

Jesteś nowo wyłonionym prezesem Vostok Inc. Jako chciwy, kosmiczny kapitalista masz w życiu tylko 1 cel: stać się obrzydliwie bogatym! Najpierw jednak będziesz musiał zgromadzić kapitał startowy, niszcząc w dwudrążkowej pożodze przeciwników, asteroidy i wszystko, co akurat nawinie ci się pod działka laserowe. Po zgromadzeniu odpowiedniej ilości mamony pora wylądować na jednej z planet i zacząć wydobywać surowce, terraformować i kolonizować.

Flinthook 

Flinthook to szybka, platformowa gra akcji z elementami zainspirowanymi Rouge. Zostań największym piratem we wszechświecie dzięki Twojemu hakowi, pistoletowi i mocy spowalniania!

Snake Pass 

MYŚL JAK WĄŻ! Kiedy spokojne życie na bezpiecznym pagórku zostaje zakłócone przez tajemniczego intruza, sytuację opanować może jedynie niespodziewany bohater! Poznaj węża imieniem Noodle i jego hiperaktywnego najlepszego przyjaciela, kolibra Doodle’a, którzy wspólnie muszą zebrać brakujące klucze do magicznych bram, dających bezpiecznemu pagórkowi mityczną moc.

opisy gier pochodzą ze sklepiku PlayStation Store

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here