Kontynuacja świetnej gry Supersonic Acrobatic Rocket-Powered Battle-Cars – Rocket League miała premierę na Nintendo Switch 14 listopada 2017 roku. Czy piłka nożna na Switch’a jest dobra i czy warto ją kupić? Oczywiście, że tak!

Piłka nożna futurystycznymi pojazdami o napędzie rakietowym brzmi dość dziwnie, ale kiedy już rozsiądziemy się wygodnie w fotelu i zaczniemy w nie grać – okazuje się, że jest to bardzo pomysł. Do tego gra jest bardzo wciągająca.

Konwersja na nową mobilną konsolę od Nintendo jest bardzo dobra. Psyonix stanął na wysokości zadania i gra w żadnym momencie gry nie trafiłem na spadki płynności. Z grafiką jest minimalnie gorzej niż z płynnością – grafika jest ładna, ale nie można było oczekiwać, aby na przenośnej konsoli grafika była na poziomie „ultra” z PC-tów.

Bardzo dobrym krokiem przy konwerski gry, było umożliwienie gry do 4-ech osób na jednej konsoli. W tej edycji gry dostaniemy unikatowe skórki nawiązujące do hitów wydawanych na konsole wiekiego N – np. Metroida czy Mario Bros.

W grze znalazło się kilka trybów rozgrywki – soccar (klasyczny mecz), rumble (mecz z bonusami ofensywnymi i defensywnymi) , dropshot (przejmowanie mapy poprzez uderzenie a połowę przeciwnika piłką), hoops (koszykówka), snow day (hokej).

Na rozgrywkę sieciową również nie mogę narzekać. Podczas gry nie miałem problemu ze znalezieniem innych graczy, oraz nie miałem innych problemów z rozgrywką.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here