Machina ruszyła i nikt jej już nie zatrzyma. Cały świat zaczyna mówić o polskiej produkcji jaką jest World War 3 – gra polskiego studia The Farm 51. Po przeprowadzonym kilka dni temu AMA youtuberzy z całego świata wzięli grę na warsztat i nie ukrywają, że w dobie nijakiego Battlefield’a i hermetycznie zamkniętego Call of Duty z niecierpliwością wyczekują WW3.

Jeszcze kilkanaście miesięcy temu, gdy The Farm 51 zapowiedział prace nad grą nikt się nie spodziewał tak dużego zainteresowania. Oczy całego świata z dużym zniecierpliwieniem wypatrują kolejnych wieści na temat World War 3. Gracze wychwalają z każdej strony projekt i to w jakim zmierza kierunku. Warto tu nadmienić, że jeden z azjatyckich portali internetowych pod wideo z grą WW3 ma ponad 1 milion 300 tysięcy wyświetleń i ponad 30 tysięcy łapek w górę. Jest moc!

Przenieśmy się na inny kontynent. Amerykańskich youtuber na swoim kanale umieścił wideo z interesującą wiadomością. World War 3’s Beta is dropping sometime before September!„. Ciężko na chwilę obecną powiedzieć czy są to tylko plotki czy też może ma on jakieś wejścia w TF51, skąd tą nowinkę otrzymał. Jeżeli okazałaby się to prawda to wychodzi na to, że zamknięta beta gry World War 3 jest już tuż tuż, a premiera w Early Acces może mieć miejsce we wrześniu.

Wiemy natomiast w jaki sposób będzie wyglądała zamknięta beta. Z początku będzie obowiązywać na nią embargo. Oznacza to, że gracze będą mieli dostęp do produktu, ale nie będą mogli publikować żadnych materiałów z gry. Po krótkim okresie embargo ma mieć zniesione, a sieć zostanie zalana materiałami wideo z produkcji. Później przyjdzie czas na otwartą betę, która swój finał będzie miała w premierze gry w Early Access na Steam.

Na koniec warto wspomnieć, że pierwszy trailer gry WW3 na całym świecie obejrzało prawie 6 milionów graczy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here