Do sieci trafił zwiastun premierowy gry The Bard’s Tale IV: Barrows Deep! Dodatkowo ruszyła również przedsprzedaż owej produkcji. Oficjalna data premiery już 18 września!

Fani 30 lat czekali na najnowszą część tej ważnej dla historii RPG serii – The Bard’s Tale IV: Barrows Deep trafi w ich ręce już za 5 dni – 18 września! inXile z radością oznajmia też, że udało się osiągnąć drugi próg w inicjatywie listy życzeń. Ponad 300 000 osób wzięło udział w akcji, przyczyniając się do obniżenia podstawowej ceny gry! Za cyfrową kopię zapłacimy dzięki temu 119,99zł. Skoro znamy już cenę, na SteamGOG.com i Humble jeszcze dziś rozpocznie się przedsprzedaż.

Nadchodzi czas by wyruszyć do magicznej krainy Caith, odkryć labirynty podziemi, rozgryźć przedwieczne zagadki i zmierzyć się z przerażającymi potworami w taktycznych potyczkach, bez których trudno sobie wyobrazić serię Bard’s Tale. Ponad 40 godzin rozgrywki upłynie graczom w towarzystwie drużyny własnoręcznie stworzonych i rozwijanych bohaterów, z których każdy posiadać będzie wiele wyjątkowych talentów i ułatwiających walkę niesamowitych broni, które można również ulepszać, dzięki rozwiązywaniu ich zagadek. Podróż zaś uprzyjemni niepowtarzalny soundtrack stworzony z udziałem czołowych szkockich artystów folkowych. Takiej muzyki nie było jeszcze w żadnej grze!

The Bard’s Tale IV: Barrows Deep ukaże się również w późniejszym terminia na PlayStation 4, Xbox One, Macu and Linuksie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here