A może być tylko lepiej! Kilka godzin temu pisaliśmy o nowej aktualizacji gry World War 3 oznaczonej numerem 0.1.1. Sprawdziliśmy nowego patcha i stwierdzamy że… jest dobrze!

Najnowsza aktualizacja nie jest dostępna jeszcze dla wszystkich. Pobrać ją mogą jednak ci, którzy aktywują na swoim koncie Steam wersję próbną nowego update. My to zrobiliśmy!

Przede wszystkim gra wygląda ładniej i nareszcie działają poziomy postaci. Po każdej grze otrzymamy odpowiednią ilość punktów doświadczenia, które są składowymi kolejnych poziomów. Od teraz po każdym meczu zdobywamy walutę w grze, którą możemy wykorzystać na wewnętrzne zakupy. Po każdej rozgrywce zapisują się nasze statystyki. Po aktualizacji gra działa znacznie płynniej, a lagi są zauważalne dużo rzadziej. Zmniejszyła się również ilość bugów i glitchy, a najważniejszą zmianą po patchu jest natychmiastowe połączenie się z serwerami! 

Cieszy również zainteresowanie nowym patchem. World War 3 powróciło na pierwszą stronę bestsellerów Steam (12 miejsce w rankingu globalnym), a po jego wydaniu podskoczyła liczba graczy, którzy postanowili zameldować się na polu walki.

Zapytaliśmy twórców o to kiedy aktualizacja zostanie wypuszczona do wszystkich graczy oraz o tryb Recon. Battle Royale w World War 3 według naszych wyliczeń powinien pojawić się jeszcze w tym miesiącu! Gdy tylko dostaniemy komentarz w tej sprawie to opublikujemy go na łamach naszego portalu.

Pełną listę poprawek i sposób instalacji patcha 0.1.1 znaleźć możecie tutaj.

Dodatkowo pragniemy zauważyć, że po aktualizacji podnieśliśmy ocenę produkcji studia The Farm 51 z 65% do 75%.

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here