Wraz z rozpoczęciem roku 2018, jak to bywa na początku każdego miesiąca w Hearthstone, rozpoczyna się kolejny sezon rankingowy. Tym razem został nazwany Zimne Ognie.

Początek każdego miesiąca to początek zmagań rankingowych w karciance Hearthstone i długa droga do zdobycia jak najwyższego miejsca w rankingu. Na graczy czeka 25 podstawowych rang, które można zdobyć za wygrywanie meczy rankingowych. Za każdy taki miecz dostaje się gwiazdkę (lub dwie jeśli była to któraś wygrana z rzędu), a zdobycie ich określonej ilości, pozwala zyskać nową rangę. Oprócz 25 rang standardowych istnieją specjalne miejsca legendarne. Ich dolna granica określona jest na podstawie graczy, którzy taką legendę zdobyli, a walka o pierwsze miejsce jest zacięta!

Wraz z nastaniem nowego sezonu, wprowadzono również niespotykany dotąd, nowy rewers. Jak go zdobyć? Musimy zdobyć minimum 20 rangę w sezonie (ta reguła dotyczy każdego sezonu). Gracze aktywni, którzy w poprzednich sezonach grali gry rankingowe (Dzicz lub Standard), mają trochę łatwiej, gdyż za każdą zdobytą rangę poprzednio, dostają ekstra gwiazdkę. Jednak jeśli chce się zdobyć najnowszy rewers dla talii, to pomimo faktu, że liczba ekstra gwiazdek gwarantuje 20 rangę, to i tak trzeba się minimum raz zalogować.

O miejsca rankingowe warto walczyć, gdyż na koniec każdego miesiąca dostaje się specjalną skrzynię z nagrodami, których jakość uzależniona jest od zdobytej przez nas pozycji. Zastanawiacie się, jak wygląda najnowszy rewers? Prezentujemy go poniżej.

Hearthstone

A czy wy gracie w tą karciankę od Blizzarda? Pochwalcie się zdobytymi kartami. Powiedzcie czy preferujecie rozgrywkę na komputerach, czy na urządzeniach mobilnych.

źródło: link

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here