Grudzień to okres, w którym z każdej strony dobiegają do nas informacje o prezentach, przecenach i promocjach. Ostatnio mogliśmy przeczytać o akcji Ubisoft, w której developerzy udostępniają graczom zupełnie za darmo dwie gry. Jednak jak się okazuje, nie jest to wszystko na co stać Ubisoft. Co prawda akcja, która będzie miała miejsce w ten weekend, nie dotyczy możliwości darmowego nabycia gry, ale zapewni graczom równie wiele wrażeń. Chodzi o Tom Clancy’s The Division, które już w ten weekend będzie dostępne za darmo.

Akcje, w których producenci udostępniają swoją produkcję przez określony czas zupełnie za darmo są ciekawym chwytem marketingowym. Gracze mają możliwość zanurzyć się w świat wirtualnej rozgrywki i zasmakować danej gry. Często po tym zdecydują się na zakup nawet jeśli wcześniej nie mieli tego w planach. Pragnienie dokończenia opowieści będzie często silniejsze niż realna potrzeba posiadania gry, a sytuacja w której zostajemy nagle odcięci od naszej nowej rozgrywki, spotęguje tą chęć. Dodatkowo sytuacja, w której cena gry zostaje znacznie obniżona na czas trwania darmowego weekendu, to miły akcent ze strony developerów w kierunku graczy.

Tym razem będziemy mogli zanurzyć się w post pandemiczny świat i przemierzać ulice Nowego Jorku. Darmowy weekend dla platformy Xbox One i Playstation 4 rozpocznie się 6 grudnia 2017 roku i będzie trwał do 10 grudnia 2017 roku. Gracze PC będą mogli grać w tą już od dzisiaj! Jeśli zdecydujemy się na zakup Tom Clancy’s The Division, to dokonując tej transakcji w czasie od 7 grudnia 2017 roku do 10 grudnia 2017 roku, możemy liczyć na 70 procent rabatu. Pamiętajcie, że nawet jeżeli nie zdecydujecie się na kupno gry w tym czasie, to wszystkie postępy osiągnięte w grze, zostaną zapisane i będą czekały na Was w przyszłości.

Skorzystacie z promocji? Sprawdzicie swoje siły i zdolności w Tom Clancy’s The Division? Wykorzystacie ten weekend, aby nabyć grę w super cenie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here