The Elder Scrolls Online: Summerset i darmowy tydzień

Panie i Panowie, Wyspy Summerset nadchodzą!

Fani Elder Scrolls Online zdążyli już zapewne porządnie ograć wydany w czerwcu zeszłego roku Morrowind, zatem Zenimax postanowiło ogłosić kolejny duży dodatek. Summerset pozwoli nam zwiedzić tytułową wyspę Aldmerów oraz po raz kolejny stawić czoła daedrycznemu zagrożeniu. Odnoszę wrażenie, że każde duże wydarzenie w uniwersum Pradawnych Zwojów  jest w jakiś sposób powiązane z daedrami.

W ramach dodatku zwiedzimy nową, dużą strefę (ponoć większą niż Vvardenfell), pobawimy się w wytwarzanie biżuterii czy też dołączymy do Zakonu Psijiców,  będącego jedną z najpotężniejszych organizacji zrzeszających magów zamieszkujących Tamriel. Nowa gildia to rzecz jasna nowe umiejętności, które tym razem mają skupić się na kontroli nad czasem. Przykładowo, otrzymamy możliwość cofnięcia stanu zdrowia, magii i kondycji o cztery sekundy wstecz, jednocześnie teleportując się do miejsca w którym staliśmy wspomniane cztery sekundy wcześniej.

Premiera już niedługo, bo już 21 maja pogramy na PC, zaś od 5 czerwca na PS4 oraz XBO. Jednakowoż, przygodę możemy zacząć już dziś. Wystarczy zalogować się do gry, odebrać darmowy przedmiot z wewnątrzgrowego sklepu (Mage’s Message Stone), a następnie wspomóc Vanusa Galeriona w pierwszym zadaniu nowego wątku.

Przy okazji Bethesda zafundowała nam też darmowy tydzień z ESO. Począwszy od dziś, aż do 27 marca można bez przeszkód testować zwartość podstawowej edycji gry. Pobierzecie ją TUTAJ.

Oceń to!

0 0

Dodaj komentarz

Nigdy nie publikujemy Twojego maila. Wymagane pola zostały oznaczone *

Możesz użyć tych tagów HTML.

Przypomnij hasło

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.