Trzeba przyznać, że promocyjne akcje rozdawnicze studia Ubisoft ostatnimi czasy trzymały niezły poziom, ale obecne prezenty podniosły wysoko poprzeczkę.

Dział marketingowy stara się jak może żeby poprawić wizerunek firmy znacząco nadszarpnięty przez wprowadzanie coraz bardziej drastycznych zabezpieczeń utrudniających korzystanie z gry legalnym posiadaczom.

Na osłodę tych wszystkich niedogodności, możecie stać się posiadaczami klasyka RTS z 2007 roku – World in Conflict wraz z dodatkiem. Taką możliwość macie do 11 grudnia, przypisując go do tego czasu będziecie jego permanentnymi posiadaczami. Fabuła WiC osadzona jest w alternatywnej historii, gdzie w 1989 nastąpił wybuch III Wojny Światowej. Jeżeli jesteście fanami tego typu strategii a jakimś trafem nie mieliście jeszcze okazji się z nią zapoznać to macie niezastąpioną szansę, gorąco polecamy! Wystarczy wejść w ten adres.

Jednakże nie oszukujmy się, prawdziwym gwoździem programu grudniowego rozdawnictwa jest AC IV, na niego jednakże będziemy zmuszeni trochę poczekać. Gra będzie rozdawana od 11 do 18 grudnia, warto więc ustawić odpowiednie przypomnienie aby nie przegapić terminu bo według wielu AC IV to najlepsza odsłona serii.

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here