Kolejna aktualizacja gry World War 3 trafia do testów. Tym razem gracze serwerów PTE otrzymali możliwość sprawdzenia trybu team deatchmatch. Aktualizacja waży ponad 2GB.

The Farm 51 stara się jak może, aby przyciągnąć do siebie graczy. W kolejnej testowej aktualizacji gracze serwerów PTE mogą przetestować nowy tryb team deatchmatch. Na chwilę obecną dostępna jest tylko jedna nowa mapa, która skupia się na warszawskim centrum handlowym Żółte Tarasy (odpowiednik Złotych Tarasów) w nocnej i dziennej scenerii.

Nowy tryb poprawia również optymalizację gry. Gracze już teraz piszą w sieci, że World War 3 w trybie team deatchmatch działa znacznie lepiej, a skok w ilości FPSów jest znaczący.

Po pomyślnych testach warszawska mapa nocą i tryb team deatchmatch trafią na serwery publiczne.

Na chwilę obecną serwery PTE są pełne i ciężko połączyć się z nową rozgrywką.

2 KOMENTARZE

  1. Autor tekstu wprowadza w błąd. Serwery byly pełne? Nie były pełne bo czas oczekiwania na dołączenie graczy do rozpoczętego TDM był dość długi.
    Miały dwa resety w krótkim odstępie czasu podczas których wszyscy użytkownicy nie mogli się połączyć. Wystarczyło werów w przeglądarce Steam gdzie były liczby 0 graczy czy sprawdzić wypowiedzi na discordzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here