Przetrwaj w postapokaliptycznym świecie strategicznego RPG i przekonaj się czemu wizja Briana Fargo zdobyła tak wielkie uznanie graczy i branżowe nagrody.

inXile Entertainment, studio prowadzone przez Briana Fargo, założyciela Interplay i producenta klasycznego Fallouta, zaprasza posiadaczy Nintendo Switch w szeregi Strażników Pustyni. RPG z elementami strategii, Wasteland 2: Director’s Cut jest już dostępne na hybrydowej konsoli Nintendo!

Wasteland 2: Director’s Cut to rozbudowana i ulepszona wersją kontynuacji oryginalnego Wasteland, gry uznawanej za “dziadka” Fallouta, która w 1988 roku położyła podwaliny pod gatunek komputerowych post-apo RPG. Jest to również pierwszy projekt inXile ufundowany przez społeczność graczy na Kickstarterze, gdzie zebrawszy blisko 3 miliony dolarów stał się jednym z najpopularniejszych tytułów w historii tej platformy. Gra w obecnej wersji oferuje ponad 80 godzin rozgrywki. Gracz stworzy i uzbroi własny oddział Strażników Pustyni by ruszyć z morderczo trudną misją przetrwania i ocalenia. Post-nuklearny południowy zachód USA będzie wymagać od nich wykorzystania każdej z wyjątkowych umiejętności, a wszystkie ich decyzje będą brzemienne w skutkach dla wszystkich pozostałych przy życiu mieszkańców pustkowi.

Wasteland 2: Director’s Cut trafi również do dystrybucji pudełkowej. Gra dostępna będzie na kartridżach już 4 grudnia 2018. Więcej informacji można uzyskać obserwując profile społecznościowe serii Wasteland i studia inXile Entertainment na FacebookuTwitterze oraz YouTubie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here