Wakacje już się skończyły, ale to nie znaczy, że musi skończyć się zabawa! We wrześniu każdy znajdzie coś dla siebie dzięki nowym i ekscytującym specjalnym wydarzeniom, mapom, pojazdom oraz okazjom, by zdobyć nagrody, jakie będą się pojawiać w World of Tanks: Mercenaries przez cały miesiąc!

Pierwszym dużym wydarzeniem miesiąca jest Take Point, nowa operacja zdobycia, w której możesz wykonywać zadania w grze, by zyskać nagrody! Po prostu wygrywaj bitwy i wykonuj codzienne operacje, aby zbierać punkty – im więcej ich uzbierasz, tym więcej nagród zdobędziesz! Dostępnych jest 10 różnych poziomów nagród, od Srebra, materiałów eksploatacyjnych i czasowych kont Premium, do potężnego czołgu Premium w postaci Scourge Kirovets-1! Scourge posiada doskonały pancerz, dzięki czemu nadaje się świetnie do bezpośrednich ataków i jest imponującym wzmocnieniem twojej kolekcji pojazdów. Take Point potrwa do 28 września, więc ruszaj na pole bitwy i pracuj nad zdobywaniem punktów!

Z duma celebrujemy także Dzień Czołgisty, święto narodowe, do którego przywiązuje się wielką wagę w Rosji, obchodzone dla uczczenia roli czołgistów w II wojnie światowej. By uhonorować ten wyjątkowy dzień, gracze na całym świecie będą mogli otrzymać potrójne punkty doświadczenia (XP) za pierwsze zwycięstwa w dniu 8 oraz 9 września. Mamy nawet specjalny emblemat Dnia Czołgisty, którym możesz ozdobić ulubione czołgi w zakładce modyfikacji.

Innym nowym wydarzeniem, odbywającym się 19-23 września, będzie Fight For Your Academy. Wszyscy gracze zostaną losowo przypisani do jednej z sześciu Akademii, otrzymując także kupon na specjalny emblemat, pozwalający pysznić się jej barwami na polu bitwy. Kiedy poczują się gotowi do starcia, będą musieli współpracować z innymi graczami swojej Akademii z całego świata, by udowodnić, która szkoła jest najlepsza! Zdobywając najwięcej XP w bitwach podczas wydarzenia uzyskujesz „ukończenia” dla swojej Akademii, a gracze należący do Akademii z największą ich ilością zostaną nagrodzeni czasowymi kontami Premium i Kuponami Załogi!

Aleksander Wielki zapłakał, kiedy nie miał już żadnych krain do podbicia, ale dzięki ukochanej przez fanów mapie wracającej do rotacji bitew wieloosobowych 18 września, nie musisz się tym przejmować! Szykuj się na Ukrytą Wioskę, staroświecką i tajemniczą  kryjówkę w górach. Ta wioska nie wygląda na gotową na wojnę, więc uważaj, by nie zniszczyć jej za bardzo podczas eksplorowania jej strategicznych możliwości…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here