Wszyscy czekają na oficjalną premierę pustyni w Playerunknown’s Battlegrounds, a już mamy pierwsze wieści o trzeciej, zupełnie nowej, zimowej mapie.

Informacje o nowej mapie pojawiły się w wiadomości udostępnionej na forum PUBG. To właśnie tam Brendana Greene’a poinformowała o pracach nad nową mapą.

Trzecia mapa w PUBG pojawić by się miała pod koniec 2018 lub na początku 2019 roku. Trzecia mapa ma dać możliwośc na walkę w zupełnie nowym, zimowym terenie. Mapa dostała nazwę kodową „Adriatyk”. Twórcy planują wprowadzić zupełnie nową formę rywalizacji na nowej mapie. W grze pojawić się ma znacznie więcej, większych budynków przez co więcej walk odbywać ma się wewnątrz pomieszczeń.

Dodatkowo pojawiły się plotki jakoby po premierze trzeciej mapy wszystkie z nich miałyby zostać połączone w jedną większą. W efekcie na jednym serwerze rywalizować ze sobą mogłoby nawet do 300 osób. Przed rozpoczęciem rozgrywki mielibyśmy do wyboru możliwość standardowej rozgrywki 100 graczy na jednej z trzech map lub też rozgrywki rozszerzonej dla 300 graczy na mapie 3 w 1.

PUBG Corp. jednocześnie zaznacza, że gra nadal znajduje się w wersji Game Preview i jest otwarta na wszystkie sugestie i pomysły graczy.

Czekamy na więcej wieści!

*screen jest podglądowy - na chwilę obecna nie ma materiałów z zimowej mapy

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here